09122374672

خودروبران سبز

خودروبران سبز-حمل خودرو

مراحل خودروبر تهران|حمل با کفی خودروبر|خودروسوار:

تماس و ارسال موقعیت

در هر لحظه آماده پاسخگویی تماس های شما میباشیم سپس با ارسال موقعیت ، رانندگان ما در محل اعزام می شوند.

عملیات بارگیری و حمل

پس از بررسی های مربوطه عملیات بارگیری آغاز و بعد از آن خودرو برای تثبیت آماده و حمل میشود.

تحویل خودرو

آخرین و ساده ترین مرحله پیاده سازی و تحویل خودرو به شخص تعیین شده است.

چکیده نوشته

خودرروبرتهران در واقع شروع نقطه کاری تیم بوده است که حمل خودرو را از بدر شروع تا کنون نظر به تمایلات مشتری انجام داده است.

جابجایی و حمل خودرو در تهران با استفاده از خودروبر ، تخصص اصلی تیم خودروبران سبز است.

تیم ما مصممم است در سال 1400 به یاری پروردگار و با همکاری و همدلی کلیه همکاران محترم ضمن انجام مسئولیت های محوله جهش عظیمی در بهبود ارائه خدمات امداد از جمله خودروبر تهران به هموطنان گرامی ارائه نماید.

خودروبران سبز-حمل خودرو

نمونه کارهای خودروبر تهران

رانندگان ما پس از شروع کار در همان ابتدا تا انتها به منظور شفاف سازی از کار خود گزارش تهیه میکنند. گزارش های کار به همراه مستندات آنها در سایت قابل مشاهده هستند. 

شما میتوانید برای دیدن گزارش کار دسته بندی شده بر روی آن کلیک کنید.

khodrobaransabz work 17 1024x576 1

همچنین برخی از کمپانی های منتخب که در گزارش کار نیز استفاده شده است را باهم باز گو کنیم:

ایران خودرو – سایپا – آئودی – بوگاتی – بی ام و – پارس خودرو – پورشه – پژو – تویوتا – جیپ – چری – رنو – سوزوکی – سیتروئن – فراری – فورد – فولکس واگن – کیا – لامبورگینی – لکسوس – مرسدس بنز – مزدا – میتسوبیشی – هوندا – نیسان – هیوندای – ولوو -جگوار – لندروور.

و همچنین نیز برخی از خودروهای نام برده شده در گزارش مثل:

پژو206 – پژو405 – پراید – ال90 – مزدا3 – تیبا – ساینا – کوئیک – شاهین – آریا – سوزوکی ویتارا – پرشیا – پراید وانت.

khodrobaransabz work 21 1024x576 1

پیشگیری از خطرات رانندگی

علاوه بر اتفاقات جاری بالاخره یک روز برای هر راننده ، ممکن است حادثه و یا اتفاقی غیر منتظره پیش بیایدکه در عین حال ممکن است، برای شما و سایر سرنشینان خطرناک باشد.در این بخش میخواهیم چند مورد از آنها را برای شما بازگو کنیم.

به خاطر داشته باشید افزون بر 85 درصد عوامل تصادفات رانندگی به اشتباه رانندگان برمیگردد.

1-سیستم ترمز خراب شود

در چنین وضعیتی باید فورا اتومبیل را متوقف نمود. اگر سرعت خودرو کم است برای متوقف مردن آن قبل از هر چیز از ترمز دستی استفاده شود. اگر چنانچه سرعت زیاد باشد به هیچ عنوان از ترمز استفاده نکنید، چرا که خودرو واژگون خواهد شد.

در حین راننندگی در فراز و نشیب های کوهستانی که از ترمز زیاد استفاده میشود. ممکن است روغن ترمز به خصوص در نوع ترمز های دیسکس بیش از حد داغ شود، ترمز ها پس از خنک شدن مجداا به طور عادی قابل استفاده هستند،ولی باید توجه داشت که استفاده از ترمز ، از حد زیاد نباشد.

باید روغن ترمزی را که به نحوه بالا داغ شده است در اولین فرصت بطور کامل تعویض کرد. در صورت سوراخ شدن و یا شکستن لوله مجرای روغن ترمز ،به هیچ عنوان حرکت نکنید و خودرو را به وسیله جرثقیل یا بکسل یا کفی خودروبر  به تعمیرگاه منتقل نمایید.

2-ترمز در حال حرکت خالی شود

در صورت بروز این حادثه عکس العمل باید خیلی سریع باشد. ابتدا خونسردی خود را حفظ نمایید اگر با دنده چهار حرکت میکنید، به سرعت به دنده 3 و سپس به دنده 2 بروید.

پا را از روی کلاچ بردارید و با گرفتن کلاچ دوبل سعی کنید به دنده یک بروید. همه چیز بستگی به سرعت و عکس العمل آنی شما دارد. سپس با پمپ زدن روی ترمز دستی آن را بکشید، هر طور شده سعی کنید با مهارت خود را از مهلکه نجانت دهید. در سر پیچ دایره را وسیع تر بزنید به قسمت حاشیه جاده وارد شوید. اگر بوته  زار باشد به داخل آن وارد شوید. اگر حاشیه جاده تپه نشینی یا سنگی است خودرو را به تدریج با آن مماس کنید تا در اثر برخورد با تپه یا کوه خودرو متوقف میشودیا با کشیدن ناگهانی ترمز دستی و هموار ساختن آن با یک حرکت سریع فرمان به طرف آزاد جاده، خودرو را سر ته کنید.در این لحظه باید تصمیمی بگیرید،ما بین سالم ماندن خود و خودرو یکی را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید همگامی باید ترمز دستی را بکشید که سرعت به 50 کیلومتر در ساعت رسیده باشد در غیر اینصورت خودرو ، سرخورده و واژگون میشود.

3- شیشه خودرو ترک بردارد 

ترک شیشه به تدریج زیاد میشود، زیرا میان داخل و خارج خودرو اختلاف درجه هوا وجود دارد. علاوه بر این، خودرو در دست انداز می افتد و اگر شیشه ترک داشته باشد بسیار خطرناک است در حال حرکت شیشه خرد شود و به سر روی شما و سایر سرنشینان بریزد. در اسرع وقت شیشه را تعویض کنید.

4- برف پاک کن خودرو از کار بیفتد

در زمستان همیشه چند عدد سیب زمینی در خودرو بگذارید، درصورتی که برفپاک کن خراب شد و باران هم به شدت میبارید،سیب زمینی را از وسط به دو نیم کنیدو روی شیشه بمالید. معجزه رخ خواهد داد، امتحان کنید.

khodrobaransabz work 11 169x300 1

اشتراک گذاری مطلب در

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

>>>نمونه کارها