09122374672

خودروبران سبز

خودروبران سبز-حمل خودرو

از خرابی تا حمل خودرو | تشخیص نیاز به خودروبر:

فهرست مطالب

چکیده نوشته
ترتیب مراحلی که اگر در جاده گیر افتادید باید طی شود تا به بهترین شکل ممکن به تصمیم گیری نهایی برسید.

در این مقاله قصد داریم تمام مراحلی که از خراب شدن خودرو شروع میشود را به ترتیب بازگو کنیم . در نهابت تصمیم درستی را برای مرحله آخر یعنی  درخواست خودروسوار بگیریم .

شاید تا بحال برایتان اتفاق افتاده باشد که بعد از روزهای سخت کاری با خودروی خود قصد مسافرت رفتن را داشته باشید.اما در حین سفر ناگهان مشکلات نا مشخصی برای خودروی شما اتفاق می افتد که منجر میشود کنار جاده گیر افتاده باشید.

از شک به یقین تبدیل شدن مشکل در خودرو

طبق معمول و طبیعاتا قبل از این که به یقین برسید ماشین خراب شده باشد اول مشکل را از خودتان میدانید و به این شک می افتید که نکند جایی اشتباهی کرده باشم .

ولی رفته رفته با استارت زدن های مکرر و کشیدن ساسات و زدن کاپوت به بالا و تمیز کردن شمع موتور  و خلاصه هر کاری که فکر میکنید از دستتان بر می آید را انجام میدهید. میبینید که مشکلات شما با این کارها حل نمیشود و نیاز به یک فنی کار ماهراست و با شماره تلفن های مربوطه با امداد خودرو تماس میگیرید . و آنجاست که شکتان به یقین تبدیل میشود.

از آنجا که تازه اگر شما با مسائل فنی آشنایی داشته باشید میتوانید خودروی خودتان را به صورت کامل چک کنید .و احتمال اینکه بتوانید از پس این قضیه بر بیایید کم است و یا حتی میتواند به صورت موقتی باشد.

درخواست خودروبر

تماس با امداد خودرو

پس از شماره گیری امداد خودرو مربوطه که میتواند یک مکانیک سیار باشد یا ارائه دهنده خدمات کمپانی خودروی شما ، که چندان فرقی ندارد زیرا مهم فرد متخصص است که امداد خودرو های مجاز تضمین بیشتری در این زمینه به شما میدهند.

گزارش علائم غیر طبیعی

پس از تماس با آنها تعجب نکید ؟؟؟ زیرا آنها اولین سوالشان پرسیدن موقعیت مکانی شما نیست  بلکه عیب خودرو است . اینکار به دودلیل انجام میشود تا قبل از حرکت به سوی شما از وضعیت خودرو با خبر شود.

1-میتوانند به صورت غیر حضوری شما را راهنمایی کنند تا خودتان مشکل خود را حل کنید.(دلیل خوشبینانه)

2-مطمئن شوند که مشکل خودروی شما قابل حل است تا هدر رفت هزینه ای برای شما و خودش شکل نگیرد.

شما با رساندن علائم غیر عادی خودروی خود مانند چراغ چک صفحه کیلومتر به صورت ممتد روشن است یا ماشین گاز نمیخورد یا صدای غیر طبیعی موتور و… را به طرف مقابل گزارش میدهید.سپس دوحالت فوق به وجود می آید .

درخواست خودروبر

خب حال تکلیف شما مشخص میشود که مشکلتان حل میشود یا نه … در صورتی که شما را قطع امید کردند نگران نباشید زیرا تنها پایان کار نیست.   مرحله بعدی که راهی دیگر جزء این ندارید درخواست خودروبر است.

در صورتی که اتومبیل شما راهی جزء این را نداشت دقیقا آنجاست که وظیفه ما شروع میشود .در واقع تیم خودروبران سبز با انواع وسیله های حمل نظیر کفی خودروبر جرثقیل و…(که در مقاله ای جدا گانه به آن خواهیم پرداخت شما را با انواع وسایل حمل خودرو آشنا میکنیم.) از کنار جاده ها نجات خواهد داد.

تنها کافیست ما را به خاطر بسپارید و روی ما حساب کنید .

از خرابی تا حمل خودرو | تشخیص نیاز به حودروبر-خودروبران سبز

 

مارا به خاطر بسپارید

و شمایی که دارید این مقاله را مطالعه میفرمایید ممکن تنها شماره تلفن یک امداد گر در مخاطبانتان ذخیره باشد . هم اکنون از شما میخواهم یک شماره دیکری با نام خودربران سبز به شماره تلفن 09122374672 را نیز در تلفن خود ذخیره کنید.

روی ما حساب کنید

از آنجا که مقالاتمان بیشتر جنبه یادگیری دارد توضیح بیشتری در این موضوع نمیدهیم و برای اثبات این موضوع کافیست به صفحه اصلی سایت مراجعه کرده و در آنجا نمای کلی سایت ما به خصوص صفحات دررباره ما و نمونه کار ها را مشاهده کنید.


 

تفاوت امدادگر با مکانیک

مهارت یک فرد امداد گر و و فردی که یک مکانیک کار ماهر است بسیار تفاوت دارد. زیرا کسی که شما با او تماس میگیرید ،هردو یک هدف مشترک دارید و آن اینست که شما هرچه سریع تر از این وضعیت نجات پیدا کرده و تا بعد در شرایطی عادی به مشکل اساسی خودروی خود بپردازید و برای اینکار به یک تعمیر کار ماهر مربوط به خودرو نیاز خواهید داشت.

مثال بیمارستانی

درست مثل فرق یک پیرا پزشک با یک پزشک ماهر

وظیفه پیرا پزشک جلوگیری از صدمات ناشی از حادثه و نگهداشتن بیمار وضعیت عادی تا رسیدن به مراکز درمانی که به اصطلاح خریدن زمان است

پیراپزشک با ابزار های کم وزمان محدودی که دارد فقط میتواند برای بیمار وقت بیشتری بخرد تا به بیمارستان انتقال پیدا کند هر چند که حتی اگر یک پزشک ماهر هم جای او باشد کاری که پیرا پزشک کرده است را انجام میدهد . علت آن ابزار آلات محدود و مکان نامناسب و عوامل دیگری مانند نیاز به آزمایشات و… میباشد.

برگردیم به همان مسئله خودمان که این بود هدف یک امدادگر در اولویت اول تعمیر ماشین شماست.

از خرابی تا حمل خودرو | تشخیص نیاز به حودروبر-خودروبران سبز

سخن پایانی

معمولا اتفاقات لب جاده ای با توجه به زمان محدود با تعمیر حل نمیشود و با تعویض میتوانند کاری از  پیش برده باشند.

همانند یک پیرا پزشک ، امدادگر نیز میتواند برای شما زمان بخرد که در بعضی موارد حتی اگر یک مکانیک ماهر هم بود همین کار را انجام میداد و دلیل آن باز هم مانند مثال فوق قطعات و ابزار آلات محدود و محیا نبودن شرایط میباشد .

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در google
Google+
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری مطلب در
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

>>>نمونه کارها