سوالات متداول مربوط به حمل خودرو

اگر جواب سوال خود را پیدا نکردید میتوانید در قسمت پایین صفحه آن را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهیم.

می توانید وسایل شخصی را تا 500هزار تومان قرار دهید. در یک جعبه یا یک قطعه چمدان که در هنگام حمل و نقل در صندوق عقب ماشین باشد.

راننده برای حمل ماشین است ، نه اینکه وسایل مالک را جابجا کند. خودروبران سبز هزینه حمل و نقل وسیله نقلیه  هزینه اضافی برای موارد اضافی اضافه نمی کند.  اگر می خواهید مواردی را به وسیله نقلیه خود اضافه کنید ، درباره آن با راننده صحبت کنید.

در حال حاضر ردیابی مستقیم موقعیت جغرافیایی در دسترس نیست ، زیرا در حال کار بر روی آن هستیم. لطفاً در گفتگوی زنده با ما احساس راحتی کنید و یکی از نمایندگان ما شما را از موقعیت فعلی وسیله نقلیه کاملاً مطلع می کند. 

بله، درصورت داشتن مدارک معتبر، خودرو بدون پلاک نیز حمل میگردد.

برای اطلاع از قیمت دقیق مبداء و مقصد و نوع خودروی خود را  به پیام رسان واتساپ ارسال و پاسخ خود را دریافت کنید. اگر خودروی شما  دارای شرایط خاصی میباشد نیز اعلام بفرمایید.

همچنین نیز میتوانید برای تکمیل اطلاعات عمومی خود به مقاله

مراجعه بفرمایید.

تا آنجا که ممکن است وسیله نقلیه خود را از تمام وسایل سست تمیز کنید. هیچ چیز ارزشمندی را در وسیله نقلیه نگذارید. بسیار نادر است که در هنگام حمل و نقل مواردی به سرقت برود ، اما ما برای جلوگیری از ضرر و زیان احتیاط بیشتری را توصیه می کنیم. موارد اضافی را که قبلاً در مورد آن صحبت شد ، به حداقل برسانید و در صندوق عقب یا دور از چشم قرار دهید. فقط حدود یک چهارم مخزن بنزین داشته باشید. مجموعه ای از کلیدها را به حامل حمل و نقل اتومبیل اختصاص دهید و از آنها در مورد هرگونه دستورالعمل خاص مانند مشکل استارت ، فرمان ، ترمز و غیره برای آنها مطلع شوید.

 

ملاحظه راننده: راننده کامیون بودن می تواند یک کار شکرگذارانه باشد. آنها ساعتهای طولانی کار می کنند و هر هفته و هفته ها از خانواده خود دور هستند. لطفاً نسبت به رانندگان ما مهربان و با ملاحظه باشید و آنها نیز با شما به همان روش رفتار خواهند کرد.

حمل و نقل باز تقریباً 40٪ ارزان تر از پوشیده است. حدود 97٪ از کل محموله های حمل و نقل حمل و نقل آزاد است که در واقع بسیار ایمن است.

پرداخت ودیعه ضروری نیست. اگر ودیعه پرداخت نکرده اید ، در واقع یک شرکت حمل و نقل خودرو استخدام نکرده اید. ودیعه تضمین می کند که شرکت ماشین شما را حمل می کند و از عقب نشینی آنها از قرارداد جلوگیری می کند. شرکتی که سپرده ای جمع می کند ، حسن نیت خود را ثابت میکند و برای انجام آن تلاش خواهد کرد. در غیر این صورت ، ودیعه پس داده می شود.  هیچ شرکت معتبری این کار را به روش دیگری انجام نمی دهد.

ما توصیه می کنیم زمان رزرو خود را از دو روز تا دو هفته قبل تعیین کنید. ما اغلب قادر به حمل و نقل اتومبیل شما در همان روز هستیم ، اما ارائه زمان طولانی تر به ما این امکان را می دهد تا بتوانیم حمل و نقل وسیله شما را بهتر برنامه ریزی کنیم.

تحویل، مرحله آخر فرآیند و همچنین ساده ترین قسمت است. هنگامی که وسیله نقلیه شما واگذار شد و تحویل گرفت ، چیز زیادی نمی تواند اشتباه کند. پس از تحویل گرفتن وسیله نقلیه ، می توانید تخمین بزنید که برای هر 800کیلومتر مسافت ، تقریباً 1 روز زمان حمل و نقل لازم است.

این گروه شروع کار خود را از سال 1376 در تهران تاسیس نموده و کار حمل خودروهای صفر،کارکرده،کلاسیک،تصادفی را از تهران به شهرستان و بالعکس انجام میدهد.

-برای اطلاعات بیشتر به صفحه درباره ما مراجعه کنید.

ما تمام کارتهای اعتباری عمده ، انتقال الکترونیکی تأیید شده را برای واریز وجه یا پیش پرداخت کامل محموله شما قبول می کنیم.اگر مانده موجودی هنگام تحویل باشد ، می تواند مستقیماً به راننده پرداخت شود و می تواند به صورت نقدی ، بانکی پرداخت شود.

بله ، باید شخصی حضور داشته باشد تا وسیله نقلیه را رها و قبول کند ، کلیدهایی را به راننده ارائه دهد و گزارش های اولیه و نهایی بازرسی را امضا کند.این شخص می تواند کسی باشد که بالای 18 سال داشته باشد و شما در آزاد کردن یا پذیرفتن وسیله نقلیه خود به آن اعتماد داشته باشید.

سوالات خود را مطرح فرمایید